Travel a Gastro


Jarní Gastrofest se blíží. Ve dnech 12.-14. dubna jste srdečně zváni na českobudějovické výstaviště.

Souběžně bude probíhat i veletrh cestovního ruchu TravelFest. Což bude v jižních Čechách naprosto jedinečné setkáním odborníků v cestovním ruchu a široké veřejnosti. Veletrh je zaměřený na to, aby seznámil návštěvníky s nabídkou a různými možnostmi využití volného času (nejen) v jižních Čechách.

V rámci veletrhu pro Vás chystáme řadu překvapení v podobě trhání rekordů se zápisem do Guinnessovy knihy, soutěže o zajímavé ceny, ochutnávky, zábavní koutek pro naše nejmenší, vystoupení známých osobností a mnohem mnohem víc!

Největší dort,

který kdy byl upečen v České republice představíme společně s Jihočeskou centrálou cestovního ruchu. Zdobit jej bude 21 jedlých obrazů jihočeských památek a jeden zámek ve 3D. Od pátku 13. 4. 2018 bude k ochutnání pro každého malého i velkého návštěvníka zdarma. 1,5 tunový dort bude rozkrájen přibližně na 13 000 porcí. Slavnostní rozkrojení a zápis do České knihy rekordů proběhne v pátek 13. dubna v 10.00 za přítomnosti hejtmanky Jihočeského kraje, komisaře pro zápis rekordu, Václava Vydry a všech mlsných jazýčků.

TOP